LKG1V123MESAAK
CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1V123MESAAK
LKG1V123MESAAK Hakkında
Nichicon LKG1V123MESAAK, 12000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile çalışan bu snap-in radial can tipi kondansatör, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömrü @ 85°C ile belirtilmiş olan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 120 Hz'de 3.45A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipiyle PCB üzerine direkt lehimleme ile takılır.
Applications Audio
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V