LKG1V122MESBCK
CAP ALUM 1200UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1V122MESBCK
LKG1V122MESBCK Hakkında
Nichicon LKG1V122MESBCK, 1200µF kapasitansı ve 35V dereceli gerilim ile üretilen alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial konfigürasyonda ve snap-in montaj türü ile tasarlanmıştır. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir. 85°C sıcaklıkta 1000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip polarize kondansatör, 120 Hz'de 1.4A ripple akımı kapasitesiyle donanmıştır. Through-hole montaj uygulamalarında kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V