LKG1V103MESBBK
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1V103MESBBK
LKG1V103MESBBK Hakkında
Nichicon LKG1V103MESBBK, 10000 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış olan bu komponent, ses uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 3.8A ripple akım kapasitesi bulunan bu through-hole bileşeni, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve düşük frekanslı filtreleme uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V