LKG1K821MESACK
CAP ALUM 820UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1K821MESACK
LKG1K821MESACK Hakkında
Nichicon LKG1K821MESACK, 820µF kapasitansı ve 80V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponent, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 2.35 A ripple current özelliğine sahiptir. 1000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir.
Applications Audio
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V