LKG1K682MESCAK
CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1K682MESCAK
LKG1K682MESCAK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1K682MESCAK, 6800 µF kapasitanslı, 80V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. 120 Hz'de 4.65 A ripple current özelliğine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışmaktadır. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve diğer audio uygulamalarında filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V