LKG1K681MESYCK
CAP ALUM 680UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1K681MESYCK
LKG1K681MESYCK Hakkında
Nichicon LKG1K681MESYCK, 680µF kapasitansyona sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ve ±20% tolerans ile belirtilmiştir. Through-hole montajlı, snap-in radyal can paketinde sunulan bu bileşen, özellikle ses (audio) uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat yaşam süresi garanti eder. 120 Hz'de 2.1A ripple current özelliği nedeniyle gücü düzenleme ve filtreleme devreleri için uygundur. Polar yapısı sayesinde doğru polariteyle bağlanması gerekir.
Applications Audio
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V