LKG1K562MESCAK
CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1K562MESCAK
LKG1K562MESCAK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1K562MESCAK, 5600µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montaj tipine sahiptir. Ses uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ve 120 Hz'de 4.1 A ripple akım kapasitesi ile sesle ilgili devre tasarımlarında, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yer alır.
Applications Audio
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V