LKG1K392MESBAK
CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1K392MESBAK
LKG1K392MESBAK Hakkında
Nichicon LKG1K392MESBAK, 3900µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montajı için radial snap-in paket türünde üretilmiştir. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C) çalışma kapasitesine sahiptir. 120 Hz'de 3.45A ripple current toleransı ile ses frekansı uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve voltage smoothing uygulamalarında kullanılır. 85°C'de 1000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır.
Applications Audio
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V