LKG1K332MESCAK
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1K332M
LKG1K332MESCAK Hakkında
Nichicon LKG1K332MESCAK, 3300 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile ses frekansı uygulamalarında ve güç kaynağı filtreleme devrelerinde kullanılır. Radial montaj tipi, snap-in case paketi ile through-hole PCB montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% toleransı, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 3.2 A ripple current kapasitesi, yüksek frekanslı ve düşük frekanslı filtreleme uygulamalarında kullanılmaya elverişlidir.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V