LKG1K332MESBAK
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1K332ME
LKG1K332MESBAK Hakkında
Nichicon LKG1K332MESBAK, 3300 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen, ses amplifikatörleri ve audio uygulamalarında filtre ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. 1000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantili olup, -40°C ile +85°C arasında çalışmaya uygun, ±20% tolerans değerine sahiptir. 120 Hz'de 3.15 A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, ses yükseltme devrelerinde ve düşük frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V