LKG1K153MKNF
CAP ALUM 15000UF 20% 80V SOLDER
Seri / Aile Numarası
LKG1K153MKNF
LKG1K153MKNF Hakkında
Nichicon LKG1K153MKNF, 15000 µF kapasitansı ve 80V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için radial can-solder lug paketinde tasarlanmıştır. Ses uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş, ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür (85°C'de) ile güvenilir performans sağlar. 120 Hz'de 6.5 A ripple current kapasitesi ile düşük frekanslı uygulamalar için uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabilite sunar.
Applications Audio
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Solder Lug
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V