LKG1K122MESYAK
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1K122MESYAK
LKG1K122MESYAK Hakkında
Nichicon LKG1K122MESYAK, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80 V rated voltajıyla ses frekans uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile PCB'ye kolaylıkla monte edilebilir. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür @ 85°C özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 120 Hz'de 1.95 A ripple current kapasitesine sahiptir. Ses sistemleri, güç kaynakları ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V