LKG1K122MESABK
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LKG1K122MESABK
LKG1K122MESABK Hakkında
Nichicon LKG1K122MESABK, 1200 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu komponenti, özellikle audio uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 2.3A ripple current kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında güvenilir performans sağlar. Through-hole montaj seçeneği ile geleneksel PCB tasarımlarına uygun bir çözümdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V