LKG1K122MESAAK
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1K122MESAAK
LKG1K122MESAAK Hakkında
Nichicon LKG1K122MESAAK, 1200 µF kapasitansı ve 80V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür @ 85°C ile belirtilmiştir. 120 Hz'de 1.9 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. Ses yükseltici, güç kaynakları ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Aktif durumdadır ve stokta mevcuttur.
Applications Audio
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V