LKG1J821MESYCK
CAP ALUM 820UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1J821MESYCK
LKG1J821MESYCK Hakkında
Nichicon LKG1J821MESYCK, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltajda çalışan bu bileşen, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür süresi garantilidir. ±20% tolerans ve 1.9A ripple current kapasitesi ile power supply filtrelemesi, ses amplifikatörleri ve diğer analog elektronik devrelerinde güvenilir performans sunmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V