LKG1J821MESACK
CAP ALUM 820UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1J821MESACK
LKG1J821MESACK Hakkında
Nichicon LKG1J821MESACK, 820 µF kapasitansı ve 63 V rated voltage ile alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket türüne sahip bu kondansatör, through-hole montajı destekler. Audio uygulamalarında kullanım için tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 120 Hz'de 1.85 A ripple current toleransı bulunmaktadır. ±20% tolerans ve 85°C'de 1000 saat ömür süresine sahip bu polar kondansatör, ses sistemleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V