LKG1J682MKN
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SLD LUG
Seri / Aile Numarası
LKG1J682MKN
LKG1J682MKN Hakkında
Nichicon LKG1J682MKN, 6800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V voltaj derecesiyle radial, solder lug montajı için tasarlanmıştır. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 1000 saat ömür garanti eder. ±20% tolerans değerine sahip olup, 120 Hz'de 4.3A ripple akım kapasitesiyle sahip bu komponent, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Solder Lug
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V