LKG1J681MESZCK
CAP ALUM 680UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1J681MESZCK
LKG1J681MESZCK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1J681MESZCK, 680 µF kapasitansına ve 63V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans değerine ve 1000 saat @ 85°C ömür süresine sahiptir. 1.75 A ripple current kapasitesiyle 120 Hz'de çalışabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında dayanıklı olan kondansatör, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtre devreleri gibi audio uygulamalarında kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V