LKG1J562MESCAK
CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1J562MESCAK
LKG1J562MESCAK Hakkında
Nichicon LKG1J562MESCAK, 5600 µF kapasitansı ve 63V nominal voltajı olan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan yerleştirilir. Audio uygulamalarında gücü filtrelemek, gerilim düzenlemede ve ses işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik ömre sahiptir. 120 Hz'de 3.4 A ripple current kapasitesiyle düşük frekans uygulamalarında reliable performans sağlar.
Applications Audio
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V