LKG1J392MESCAK
CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1J392MESCAK
LKG1J392MESCAK Hakkında
Nichicon LKG1J392MESCAK, 3900µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile Through Hole montajına uygun olup, audio uygulamalarında yaygın şekilde kullanılır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında güvenli şekilde kullanılabilir. 120 Hz'de 3A ripple current kapasitesine sahiptir. 85°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür süresi özelliği sayesinde kaliteli ses filtresi ve güç kaynağı uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V