LKG1J332MESBCK
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1J332MESBCK
LKG1J332MESBCK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1J332MESBCK, 3300 µF kapasitansı ve 63V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kutu paketlemesi ile Through Hole montajı için tasarlanmıştır. Audio uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, düşük frekans ripple akımı bastırma ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. 120 Hz'de 3.8 A ripple akımı toleransı ile belirlenen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat yaşam süresi garanti eder. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V