LKG1J332MESBBK
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1J332MESBBK
LKG1J332MESBBK Hakkında
Nichicon üretimi LKG1J332MESBBK, 3300µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, audio uygulamalarında ve düşük frekans ripple current uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 3.2A @ 120Hz ripple current kapasitesine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V