LKG1J182MESAAK
CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1J182MES
LKG1J182MESAAK Hakkında
Nichicon LKG1J182MESAAK, 1800 µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 85°C'de 1000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 120 Hz'de 2A ripple current özelliğine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme ile monte edilir. Polar yapısı nedeniyle polaritesine dikkat edilerek kullanılmalıdır.
Applications Audio
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V