LKG1H822MESCAK
CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1H822MESCAK
LKG1H822MESCAK Hakkında
Nichicon LKG1H822MESCAK, 8200µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanan bu radial, snap-in tipi bileşen, ses sistemleri ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve 3.65A ripple current (120 Hz) özellikleri ile güç filtreleme ve enerji depolama işlevlerini yerine getirir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir.
Applications Audio
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V