LKG1H562MESAAK
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1H562MESAAK
LKG1H562MESAAK Hakkında
Nichicon LKG1H562MESAAK, 5600 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. Audio uygulamalarında kullanım için optimize edilmiş bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 2.9A ripple current özelliğine sahip olan kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Yüksek kapasitans değeri sayesinde güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V