LKG1H472MESCBK
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1H472MESCBK
LKG1H472MESCBK Hakkında
Nichicon LKG1H472MESCBK, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile çalışan bu bileşen, audio uygulamaları için tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömrü bulunmaktadır. ±20% tolerans değerine ve 120 Hz'de 3.35A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj yöntemi ile PCB'lere entegre edilebilir.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V