LKG1H272MESYAK
CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1H272MESYAK
LKG1H272MESYAK Hakkında
Nichicon LKG1H272MESYAK, 2700 µF kapasitanslı, 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, 1000 saatlik yaşam süresine (85°C'de) ve ±20% toleransına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 120 Hz'de 2A ripple akım yeteneğine sahiptir. Audio uygulamaları başta olmak üzere, güç kaynağı filtrasyonu, sinyal işleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications Audio
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V