LKG1H272MESAAK
CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1H272MESAAK
LKG1H272MESAAK Hakkında
Nichicon LKG1H272MESAAK, 2700µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj derecesi ile ses frekansı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır. 85°C'de 1000 saatlik yaşam süresi ve ±20% tolerans ile belirtilmiştir. 120 Hz'de 1.95A ripple akım kapasitesi, güç kaynakları ve ses amplifikatörü devreleri gibi uygulamalarda kullanıma uygundur.
Applications Audio
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V