LKG1H222MESYBK
CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LKG1H222MESYBK
LKG1H222MESYBK Hakkında
Nichicon LKG1H222MESYBK, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile çalışan bu polar kondansatör, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bileşen, Through Hole PCB'lere monte edilir. 120 Hz'de 2.35A ripple akımını tolere edebilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışır. 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile sunulan bu kondansatör, ses sistemi tasarımlarında güç kaynağı filtrasyonu ve sinyal işleme devrelerinde yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V