LKG1H182MESABK
CAP ALUM 1800UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1H182MESABK
LKG1H182MESABK Hakkında
Nichicon LKG1H182MESABK, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB montajına uygundur. ±20% toleransı ile 1000 saat 85°C ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 2.15 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Hoparlör devreleri, güç kaynakları ve ses işleme sistemlerinde kullanılabilen polarize bir kondansatördür.
Applications Audio
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V