LKG1H153MKN
CAP ALUM 15000UF 20% 50V SOLDER
Seri / Aile Numarası
LKG1H
LKG1H153MKN Hakkında
Nichicon LKG1H153MKN, 15000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile çalışan bu radial, solder lug paket tipi kondansatör, özellikle ses (audio) uygulamalarında kullanılır. 120 Hz'de 6.1A ripple current yeteneğine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. ±20% tolerans ile sunulan komponentin 85°C'de 1000 saatlik ömrü bulunmaktadır. Through hole montajı için uygundur ve polarizasyon gerektirmektedir.
Applications Audio
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Solder Lug
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V