LKG1H122MESYCK
CAP ALUM 1200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1H122MESYCK
LKG1H122MESYCK Hakkında
Nichicon LKG1H122MESYCK, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponentin, 85°C'de 1000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 120 Hz'de 1.95 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde etkili bir şekilde kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V