LKG1E822MESCCK
CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1E822MESCCK
LKG1E822MESCCK Hakkında
Nichicon LKG1E822MESCCK, 8200 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'ına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipine sahip olup through hole kurulumu destekler. Audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında değer duyarlılığı sunmaktadır. 120 Hz'de 4A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi verir. Polar yapıda olan bu bileşen, yüksek kapasitans değeri gerektiren filtre, bypass ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V