LKG1E682MESABK
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1E682MESABK
LKG1E682MESABK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1E682MESABK, 6800 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile Through Hole montajını destekler. ±20% tolerans ve 1000 saat @ 85°C ömür süresi ile belirlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 120 Hz'de 2.65 A ripple current kapasitesi vardır. Audio uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve benzer düşük frekans uygulamalarında kullanılır. Polar kondansatör olması nedeniyle doğru polarite bağlantısı gerektirir.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V