LKG1E472MESABK
CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LKG1E472MESABK
LKG1E472MESABK Hakkında
Nichicon LKG1E472MESABK, 4700 µF kapasitesi ve 25V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde monte edilen bu bileşen, ses uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 120 Hz'de 2.25 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through Hole montaj yöntemi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. Aktif parça olarak listelenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V