LKG1E392MESBCK
CAP ALUM 3900UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1E392MESBCK
LKG1E392MESBCK Hakkında
Nichicon LKG1E392MESBCK, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montajlı, radial can snap-in paketinde sunulan bu kondansatör, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi ile tasarlanmış, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 2.8A ripple akım yeteneğine sahip polarize bir bileşendir. Güç kaynakları, filtreleme ve ses işleme devreleri gibi alüminyum elektrolitik kondansatörlerin gerekli olduğu uygulamalara uygundur.
Applications Audio
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V