LKG1E272MESYCK
CAP ALUM 2700UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1E272MES
LKG1E272MESYCK Hakkında
Nichicon LKG1E272MESYCK, 2700 µF kapasitanslı ve 25V voltaj ratingine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu bileşen, özellikle ses/audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 2.2A ripple current kapasitesiyle, güç kaynakları, filtreleme ve dekopling işlevlerinde yer alır.
Applications Audio
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V