LKG1E272MESYBK
CAP ALUM 2700UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1E272MESYBK
LKG1E272MESYBK Hakkında
Nichicon LKG1E272MESYBK, 2700µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygundur. 1.7A ripple akımı kapasitesine sahip olup 120 Hz frekansında çalışabilir. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına dayanıklı ve 85°C'de 1000 saatlik yaşam ömrüne sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Polar kondansatör olarak AC uygulamalarında dikkatli bağlanması gerekir.
Applications Audio
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V