LKG1E223MESCAK
CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1E223MESCAK
LKG1E223MESCAK Hakkında
Nichicon LKG1E223MESCAK, 22000 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanan bu komponentin ±20% tolerans aralığı bulunmaktadır. Audio uygulamalarında kullanılan kondansatör, 3.85A ripple current kapasitesine 120 Hz'de sahiptir. Snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 1000 saat lifetime garantisi sunar. Aktif ürün statüsündedir.
Applications Audio
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V