LKG1E103MESABK
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1E103MESABK
LKG1E103MESABK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1E103MESABK, 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Through-hole montajı destekleyen radial, snap-in kasa türüne sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 120 Hz'de 3.3A ripple current kapasitesine sahiptir. Ses uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi, sinyal bağlama ve enerji depolama gibi işlevlerde kullanılan polar kondansatördür.
Applications Audio
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V