LKG1C822MESABK
CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LKG1C822MESABK
LKG1C822MESABK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1C822MESABK, 8200 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'ı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 120 Hz'de 2.3 A ripple current kapasitesi ile ses frekansı uygulamalarında, ses sistemleri ve güç kaynakları gibi alanlarda kullanım için uygun hale getirilmiştir. 85°C sıcaklıkta 1000 saat yaşam süresi belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V