LKG1C682MESYBK
CAP ALUM 6800UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1C682MESYBK
LKG1C682MESYBK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1C682MESYBK, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanan bu radyal snap-in kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür süresi garantisi sunar. ±20% tolerans ve 2.2A @ 120Hz ripple akım değerleri ile başlıca ses/audio uygulamalarında, güç kaynakları, ses sistemleri ve ses amplifikatörlerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V