LKG1C472MESZBK
CAP ALUM 4700UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1C472MESZBK
LKG1C472MESZBK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1C472MESZBK, 4700 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu bileşen, snap-in radial kan paketinde sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlamaktadır. ±20% tolerans değerine ve 1.75A ripple current kapasitesine (120 Hz'de) sahiptir. Audio uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılarak monte edilir. Polar yapıda olduğundan kutupluluğa dikkat edilmelidir.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V