LKG1C392MESYCK
CAP ALUM 3900UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1C392MESYCK
LKG1C392MESYCK Hakkında
Nichicon LKG1C392MESYCK, 3900 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponent, radial snap-in montaj tipi kullanır ve Through Hole uygulamalar için uygundur. Özellikle audio uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür (85°C'de) sağlar. 2.3A ripple current kapasitesi ile 120 Hz frekansında çalışabilir. -40°C ile +85°C arası çalışma sıcaklığına dayanıklı polar kondansatör olarak güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses sistemlerinde yer alır.
Applications Audio
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V