LKG1C273MESCAK
CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1C273MESCAK
LKG1C273MESCAK Hakkında
Nichicon LKG1C273MESCAK, 27000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile Through Hole montaj yöntemi kullanılmaktadır. 120 Hz'de 3.35A ripple current kapasitesine ve 1000 saatlik ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu polar kondansatör, ses amplifikatörleri ve diğer audio uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolaması ve AC sinyal bağlantılarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V