LKG1C223MESBBK
CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1C223MESBBK
LKG1C223MESBBK Hakkında
Nichicon LKG1C223MESBBK, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu komponente sahip olup, radial snap-in montaj tipi sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 120 Hz'de 3.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bu kondansatör, through-hole teknolojisi ile PCB'lere monte edilir.
Applications Audio
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V