LKG1C183MESZAK
CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1C183MESZAK
LKG1C183MESZAK Hakkında
Nichicon LKG1C183MESZAK, 18000µF kapasitansı ile yüksek kapasitif değer sunan alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilime sahip bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Through-hole montaj tipi ve radial can snap-in paketlemesi ile PCB üzerine monte edilir. Audio uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür süresi garantisi ve 120 Hz'de 2.8A ripple akım kapasitesi ile ses devrelerinde filtreleme ve enerjinin depolanması işlevlerini yerine getirir.
Applications Audio
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V