LKG1C103MESBAK
CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1C103MESBAK
LKG1C103MESBAK Hakkında
Nichicon LKG1C103MESBAK, 10000 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu komponent, audio ve ses frekansı uygulamalarında kullanılan bir radial, snap-in tipi cihazdir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponen, 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile 2.1 A ripple akımını 120 Hz'de taşıyabilir. Through-hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına uyumlu olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V