LH478M050AR3AAKPLP
4700 50 VV
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LH478M050AR3AA
LH478M050AR3AAKPLP Hakkında
WEC üretimi LH478M050AR3AAKPLP, 4700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50 V nominal voltaj ile çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye dik olarak yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 185°C'de 2000 saat ömür süresi sunar. Radial, Can - Snap-In paket formatında sunulan bileşen, 10 kHz'de 3.48 A ve 120 Hz'de 3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirlenen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve AC/DC dönüştürücülerde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 185°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V