LH1505AB
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-250V
Paket/Kılıf
8-DIP
Seri / Aile Numarası
LH1505
LH1505AB Hakkında
LH1505AB, Vishay tarafından üretilen 8-DIP paketli katı hal rölesidir (SSR). SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda iki devreli tasarım içerir ve 120 mA yük akımı kapasitesine sahiptir. 1.26 VDC giriş voltajı ile çalışırken, 0 V ile 250 V arasında AC ve DC yükleri anahtarlamaya uygundur. 15 Ohm maksimum on-state direncine ve PC pin terminasyonuna sahip olan bu bileşen, endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyonlar, elektriksel anahtarlama uygulamaları ve düşük voltaj sinyal kontrol devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A) x 2
Load Current 120 mA
Mounting Type Through Hole
On-State Resistance (Max) 15 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 8-DIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Input 1.26VDC
Voltage - Load 0 V ~ 250 V